Tıp Fakültesi

Tıp Fakültesi

Tıp Fakültesi , Seçkin bir eğitim almak istiyorsanız alacağınız kaliteli eğitimi Harkov üniversitesi Tıp fakültesinde alabilirsiniz.

Tıp Fakültesi

Tıp Fakültesi ile seçkin bir eğitim alacağınız, başarılı kariyer hedeflerini yakalayabileceğiniz bir üniversite. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak yaptığımız işbirliği ile gençlerimize Harkov Karazin Üniversitesi’nde eğitim alma olanağı sunmaktayız. Üniversite, Ukrayna’nın büyük ve yaşanılası kentlerinden Harkov’da bulunmaktadır.

Harkov Karazin Üniversitesi Tıp Fakültesi:

Harkov Karazin Üniversitesi 1804 yılında kurulmuştur. Gerçekten asırları aşmış, tarihi özelliği ile adeta müze üniversitelerden biridir. Ancak, bu uzun yıllar üniversitenin kendini yenilemesi noktasında kesinlikle dezavantajlı bir özellik olmadığını belirtelim. Üniversite fakülteleri ile birlikte modernleşme sürecine çok önem vermektedir. Tıp fakültesi ise, üniversitesinin en gözde kurumlarından biridir. Bugüne kadar ülkenin sağlık sektöründe çok önemli bir yeri olmuştur. Hem Ukrayna, hem kıta ülkeleri için tıp alanında uzman isimler yetiştirmiştir üniversite.

Harkov Karazin Üniversitesi Tıp ve genel anlamda üniversite Bologna kriterlerine uygun bir eğitim sistemine sahiptir. Avrupa Birliği kriterlerine uygun olarak, öğrencilerin seçkin bir eğitimden geçmesi sağlanır. Üniversitenin mükemmel akademik kadrosu da tıp bölümünde de geçerlidir. Okul profesörlerinin yıllar içinde çok önemli ödüllerinin ve akademik başarılarının olduğunu belirtelim. Buna göre, Nobel Ödüllü birçok çalışma ve isim olduğunu belirtelim. Avrupa Üniversiteler Birliği üyesi olan üniversite, tıp dahil bölümlerden mezun gençlere mavi diploma vermektedir. Europass diploma, mezun tıp fakültesi öğrencilerinin birçok ülkede hekim ve sağlık elemanı olarak çalışmalarına olanak sağlamaktadır.

Harkov Karazin Üniversitesi Tıp Fakültesi Türk öğrencileri kabul etmektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ve seçkin üniversite ile yapılan işbirliğimiz neticesinde, öğrencilerimiz sınavsız şekilde bu seçkin okula kabul edilir. Gençlerimize hayallerindeki tıp eğitimini verecek bu seçkin kurumda, Türk öğrenciler için özel kontenjan bulunmaktadır. Bu kontenjan uygulamalarını kaçırmamak için hemen şubelerimizle iletişime geçmelisiniz.

Tıp fakültesi eğitimi genel olarak, temel seviyede dört sene sürmektedir. Bundan önce, diğer yabancı öğrenciler gibi Türk öğrenciler de bir senelik dil eğitimi için hazırlık fakültesinde eğitim almaktadır. Fakültenin eğitim dili Rusça’dır. Bu sene içinde, uzman akademik kadro elinde Rusça’yı gayet sağlıklı şekilde öğreneceksiniz. Mezun olduğunuzda ise, ülkemizde ve Avrupa genelinde geçerli diplomanız elinizde olacak. Tıp fakültesi eğitiminizin ardından, isterseniz yine bu fakültede, isterseniz farklı bölümlerde yüksek lisans yapabilirsiniz. Doktora eğitimi için de elbette tıp fakültesi kapıları Türk öğrencilere her zaman açık.

Türk öğrenciler için üniversitenin en önemli uygulamalarından biri ise, lisans tamamlama imkanının sunulmasıdır. Ülkemizde, sağlık okulu ya da başka bir eğitim kurumunda ön lisans eğitimi aldıysanız, Harkov Karazin Üniversitesi’nde kalan senelerinizi tamamlayarak lisans diplomanızı alabilirsiniz. Ne kadar önemli bir avantaj olduğunun farkında olmalısınız. Bu muhteşem fırsat için hemen şubelerimize gelin ve kararınızı verin. Başvurularınızı yapın. Profesyonel öğrenci danışmanlarımız her zaman yanınızda olacak ve doğru seçimleri yapmanızı sağlayacak.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

#ukraynadatıpfakültesi #ukraynadatıp #ukraynadatıpeğitimi #ukraynatıp #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #ukraynadadişhekimliği #ukraynadişhekimliği #ukraynadadişhekimliğieğitimi #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #ukraynadalisanstamamlama #ukraynalisanstamamlama #dişhekimliğitamamlama #ağızdişsağlığılisanstamamlama #dişprotezlisanstamamlama #ukraynadikeygeçiş #harkovkarazinüniversitesi #harkovdaüniversite #ukraynaharkov #harkovüniversiteleri #harkovdaeğitim #karazinüniversitesi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!