Harkov Yaşam Giderleri

Harkov Yaşam Giderleri

Ukrayna’nın güzelliğiyle büyülen şehirlerinden Harkov yaşam giderleriyle şaşırtıyor. Sizlerde Harkov’da kaliteli bir üniversite eğitimini çok makul fiyatlarla almak ister misiniz? Üstelik hem eğitim maliyetleri hem de yaşam giderlerinin ekonomik olması nedeniyle son derece dikkat çeken Harkov’un farkını sonuna kadar yaşayacaksınız. Hayallerinize ve istediğiniz kariyer planına ulaşmanıza yardımcı olan Harkov’da cazip fiyatlarla yaşama fırsatına sahip olacaksınız. Yurtdışı eğitim programlarının çok pahalı olduğu bilinen bir gerçek. Ukrayna’nın gözde şehri Harkov son dönemlerde eğitim kalitesiyle adından sıkça söz ettiriyor. Yurtdışı eğitim programınızı Harkov’da almaya ne dersiniz? Harkov tüm öğrencilere kapılarını aralıyor. Dünyanın her bir köşesinden üniversite eğitimi vermek üzere öğrencileri bekliyor.

Harkov’da yaşam giderleri kişiden kişiye göre farklılık göstermektedir. Kaliteli ve ortalama bir seviyede yurtta konaklamak için Harkov’da konaklama giderlerine aylık 75 dolar ile 100 dolar ödersiniz. Tabi yurdun kaç kişilik olduğu oldukça önemli. Üniversitelerin sağladığı yurt imkanları farklılık göstermektedir. Daha lüks bir yurtta konaklarsanız aylık 60 ile 90 dolar ödeyebilirsiniz. Harkov’da konaklayacak olan öğrenciler ödedikleri yıllık yurt ücreti 500 ile 1500 dolar arasında farklılık göstermektedir.

Harkov yaşam giderleri içerisinde temel ihtiyaçlar önemli bir paya sahiptir. Harkov şehri hem ulaşım giderleri hem de yeme içme giderleri bakımından çok makul bir kent Sosyal yaşamın çok hareketli olduğu kentte uygun fiyatlarla sosyal etkinliklerin içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Harkov sosyal yaşam giderleri aylık olarak 350 doları geçmemektedir. Ulaşım, yeme içme ve sosyal giderler için aylık 350 dolar ödeyerek Harkov’da rahatlıkla bir ayı geçirebilirsiniz.

Harkov yaşam giderleri arasında eğitim maliyetleri de önemli bir paya sahiptir. Eğitim maliyetleri Harkov’da tıpkı diğer maliyetler gibi çok ekonomik. Harkov’da üniversite eğitim almak isteyen öğrenciler yıllık üniversite harcı için 1600 ile 3000 dolar arasında bir ücret ödemektedir. İlk yıl hazırlık eğitimi alan öğrenciler hazırlık eğitimi için ise yıllık 1500 ile 2500 dolar ödeyerek rahatlıkla eğitim alma imkanına sahiptir.

Ucuz Yaşam Giderleriyle Harkov

Harkov şehir ekonomik olması nedeniyle ön plana çıkan kentlerden biri. Harkov sosyal yaşam giderlerinin makul olması tüm öğrencilerin dikkatini çekmeyi başarmış ve her yerden öğrenciler Harkov’u tercih etmeye başlamıştır. Harkov’da üstün yaşam standartları çerçevesinde kaliteli bir eğitim almaya hazır mısınız? Eğitim, ulaşım, yeme içme, sosyal giderler ve konaklama giderlerine yıllık 4600 dolar ile 8000 dolar ödeyerek Harkov’da eğitim almanın ayrıcalıklarını yaşayacaksınız.

Harkov yaşam giderleri hakkında detaylı bilgiye Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğitim ofislerimiz sizlere Harkov’da yapacağınız tüm giderler hakkında detaylı bilgilendirme yapmakta ve harcamanız gereken miktarı sizlere bildirmektedir. Eğitim danışmanlığı ofislerimiz Harkov’da yaşam hakkında detaylı araştırmalar yapmakta ve öğrencilerin Harkov’da ne kadar harcayacağını detaylı bir şekilde öğrencilere sunmaktadır.