Ekonomi Fakültesi

Ekonomi Fakültesi

Ekonomi Fakültesi , Son teknoloji sınıflarda kaliteli eğitim ile öğrencilerin mesleki anlamda kendilerini geliştirmelerine ve nitelikli ..

Ekonomi Fakültesi

Harkov Karazin Üniversitesi tarihi yapısı ile ülkenin en köklü yüksek eğitim kurumlarından biridir. Bu üniversite akademik çevreler tarafından anıldığında, akla hemen aldığı Nobel Ödülleri gelmektedir. Gerçekten, üniversite yıllar içinde yaptığı önemli akademik çalışmalar ile dünya çapında bilinen bir kurumdur. Bu seçkin üniversitede eğitim almak her dönemde Ukrayna ve çevre ülkelerde bulunan gençler için bir prestij nedeniydi. Günümüzde, üniversite oldukça küreselmiş ve uluslararası ortamda birçok bağlantı uygulamaya başlamıştır. Yabancı öğrencilerin kabulü, öğrenci değişim programları, birçok uluslararası kurumla işbirliği üniversitenin dışa açılmasını sağlamıştır. Öte yandan, Avrupa üniversiteler birliği üyesi olması da belki de en önemli özelliğidir üniversitenin.

Harkov Karazin Üniversitesi Avrupa Birliği bünyesinde, kriterlere uygun olduğundan bir Avrupa Üniversitesi olarak kabul edilmektedir. Mezunların Europass diplomaları tüm kıtada çalışmalarına olanak sağlamaktadır. Harkov Karazin Üniversitesi, bu tarihi yapısı, oturmuş eğitimi, aynı zamanda modern tekniklerle bezenmiş eğitim sistemi ile parlayan bir yıldızdır. Peki, bu seçkin üniversitenin biz Türkler için önemli özelliği nedir? Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, yaptığımız işbirliği ve anlaşma, bu seçkin eğitim kurumunun Türk öğrencileri sınavsız şekilde kabul etmesine olanak sağlamıştır.

Harkov Karazin Üniversitesi Ekonomi Fakültesi:

Harkov Karazin Üniversitesi Ekonomi Fakültesi, ekonomi fakültesi eğitimi almak isteyen gençlerimiz için harika bir seçim olacaktır. Fakültenin seçkin eğitim kadrosu bulunmaktadır. Birçok ve yeter sayıda tam zamanlı veya yarı zamanlı eğitmen sizleri beklemektedir. Profesör, doçent ve asistan kadrosu son derece yeterlidir. Türk öğrenciler, ekonomi bünyesinde, lisans eğitimi, lisans tamamlama eğitimi, yüksek lisans ya da doktora eğitimlerini alabilirler. Şubelerimizden tüm şartları öğrenebilirsiniz. Eğitim dört yıl sürmektedir. Türk öğrenciler hazırlık fakültesi eğitiminden sonra lisans sınıflarına başlamaktadır. Ekonomi fakültesi Rusça olarak eğitim vermektedir. Bir senelik hazırlık fakültesinde geçireceğiniz süre, dili öğrenmeniz için yeterli olacaktır. Ekonomi fakültesi okul ücretleri, son derece makul fiyatlarda seyretmektedir. Kesinlikle bir Türk Ailesi’nin bütçesini sarsacak rakamlar değildir. Tüm detayları, okul ücretlerini, konaklama, eğitim özelliklerini, kayıt şartlarını şubelerimizden öğrenebilirsiniz.

Ekonomi fakültesi sizlere, gerçekten son derece seviyeli ve başarılı bir ekonomi eğitimi sunacaktır. Herşeyden önce, elit bir kadrodan, hem oturmuş bir sistemde, hem de modern eğitim tekniklerinin de verildiği bir eğitimden geçeceksiniz. Ekonomi fakültesi eğitimi ve alacağınız ekonomi diploması, size uluslararası alanda çalışma olanağı sağlayacaktır. Malum ekonomi bu şekilde bir eğitim. Ancak, okulun diplomalarının Europass, yani Avrupa Ülkelerinde çalışma olanağı sunan diploma olduğunu unutmayınız. Bu çok önemli özelliği tekrar hatırlatmak istedik.

Türk gençlerimiz ekonomi eğitimleri sırasında okulda gerçekten memnun kalacakları eğitim yılları geçirecekler. Ekonomi derslerinin yanında, bilgisayar ve internet donanımlı etütlerinde birçok konuda çalışabilirler. fakülte, okulun diğer fakülteleri gibi kapsamlı bir kampus alanında bulunmaktadır. Eusortar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şubelerimize geliniz ve bu muhteşem üniversitenin ekonomi fakültesi eğitimi hakkında bilgileri alınız.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

#ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #ukraynaüniversite #harkovkarazinüniversitesi #harkovdaüniversite #ukraynaharkov #harkovüniversiteleri #harkovdaeğitim #karazinüniversitesi #harkovekonomi #harkovdaekonomi #ekonomifakültesi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!