Psikoloji Fakültesi

Psikoloji Fakültesi

Uzman akademik kadrosu ile en iyi psikoloji eğitimi veren Harkov psikoloji fakültesi geleceğinizi en iyi şekilde şekillendirmenize katkıda bulunacak en iyi fakültedir.

Psikoloji Fakültesi

Ukrayna Harkov Şehri, ülkenin en önemli kentlerinden biri ve bu şehirin öne çıkan özelliklerinden biri, seçkin ve son derece tarihi bir üniversiteye ev sahipliği yapmasıdır. Harkov Karazin Üniversitesi, iki aşırı geçen tarihi ile artık oturmuş, kalitesi ispatlanmış ve tarihi özellikleri ile ülkenin gururu olan bir üniversitedir. Psikoloji fakültesi ve diğer fakülteleri ile bölümleri bugüne kadar binlerce mezun yetiştirmiştir. Hem ülke, hem de komşu ülkeler açısından, günümüze kadar çok sayıda bilim adamı bu okulların sıralarında yetişmiştir.

Harkov Karazin Üniversitesi Psikoloji Fakültesi:

Harkov Karazin Üniversitesi Psikoloji Fakültesi, coğrafyanın en seçkin ve mezunlarına kariyer kapılarını en fazla aralayan okullarından biridir. Kaliteli bir eğitimle, meslek alanında mükemmel psikologlar yetiştirilmektedir. Ülkemiz gençleri için okulun en önemli özelliği ise, Türk gençlerinin bu muhteşem üniversiteye sınavsız olarak kabul edilmesidir. Eğer, donanımlı bir psikoloji eğitimi almak istiyorsanız, tercihlerinizin başında Harkov Karazin Üniversitesi Psikoloji Fakültesi gelmektedir. Rusça eğitim dili ile eğitim verilmektedir ve dünyaca ünlü akademik kadro elinde eğitim sunulmaktadır.

Psikoloji fakültesi, Türk lise mezunlarımızın sınavsız olarak kabul edilebileceği bir kurumdur. Sadece diplomanızla, bir sınav uygulaması olmadan, puan ya da not ortalaması tutturmaya gerek kalmadan başvurunuzu yapabilirsiniz. Rusça eğitim dilini öğrenmek için bir sene hazırlık sınıfında eğitim alacaksınız. Okulun hazırlık fakültesi, oturmuş ve dil eğitimini size eksiksiz şekilde sunacak bir kurumdur. Bunda sonra dört sene lisans yıllarınızı devam ettireceksiniz. Yüksek lisans ve doktora imkanları da psikoloji fakültesi bünyesinde öğrencilerimize sunulmaktadır.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmalığı olarak, mükemmel üniversitede, psikoloji fakültesi eğitimi almanız için gerekli işbirliğini yapmış bulunmaktayız. Alanında dünya çapında tanınmış, birçok esere imza atmış, kaynakları takip edilen profesörler ve doçentler eşliğinde eğitim alma şansınız olacak. Mesleğinizi teorik derslerin yanında, birçok donanımlı uygulama ile pratik şekilde de öğreneceksiniz. Mezun olduktan sonra birçok ülkede kariyer olanaklarınız olacak, çünkü mavi diploma alacaksınız. Mavi diploma demek, Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli olan Europass diploma demektir. Bir psikolog olarak birçok kıta ülkesinde de çalışabilirsiniz.

Psikoloji fakültesi eğitiminizin belki de hayallerinizin ötesinde bile olan bir kampusta olacak. Kampüs gençlerin donanımlı eğitim almaları için uygun olmakla birlikte, bunun yanında sosyal, kültürel ve bedensel anlamda kendinizi geliştirmeniz açısından da son derece uygundur. Psikoloji fakültesi içinde derslikler, kütüphane, bilgisayar odaları ve çalışma alanları bulunmaktadır. Kampus içinde ise, spor binaları, alanları, sanat binaları, yemekhane ve yurtlar, kafeler, öğrenciler için kulüpler ve birçok farklı etkinlik için düzenleme bulunmaktadır. Sosyalleşmek, etkinliklere katılmak, farklı ülkelerden yaşıtlarınızla tanışmak gelişmenizi sağlayacaktır. Öte yandan, öğrenci değişim programlarına da katılabilir ve gerçekten farklı dünyaların kapılarını aralayabilirsiniz. Kendinizi geliştirmeniz için üniversite mükemmel bir seçim olacaktır. Şubelerimizle mutlaka iletişime geçiniz.

#ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #ukraynaüniversite #ukraynadapsikoloji #yurtdışındapsikolojieğitimi #ukraynadapsikolojieğitimi #harkovkarazinüniversitesi #harkovdaüniversite #ukraynaharkov #harkovüniversiteleri #harkovdaeğitim #karazinüniversitesi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!