Hukuk Fakültesi

Hukuk Fakültesi

Hukuk Fakültesi, branşında kaliteli eğitimin kapılarını aralayan en iyi eğitim kurumunda lisans eğitimi almak için büyük uğraşlar vermeniz..

Hukuk Fakültesi

Ukrayna, Harkov’da bulunan, Harkov Karazin Üniversitesi 1800’lü yılların başında kurulmuştur. Birçok akademik alanda Nobel ödülleri başta olmak üzere, üniversitenin dünya genelinde sayısız ödülü bulunmaktadır. Ukraynalı gençlerin eğitim almak için can attıkları bir üniversitedir. Sadece ülke gençlerinden değil, aynı zamanda Rusya, Avrupa Birliği gençleri de üniversiteyi kaliteli bir eğitim almak için tercih etmektedirler. Türk gençlerimiz için de Harkov Karazin Üniversitesi önemli ve seçkin bir eğitim tercihidir. Öte yandan son derece avantajlıdır. Neden derseniz, bu üniversite Türk öğrencileri sınavsız olarak kabul etmektedir. Tüm sağlıklı detaylar ve zaman geçirmeden bu eğitim fırsatını yakalamak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Kurumları şubelerimizden iletişime geçmeniz en uygun karar olacaktır.

Harkov Karazin Üniversitesi Hukuk Fakültesi:

Harkov Karazin Üniversitesi Hukuk Fakültesi coğrafyanın en seçkin hukuk fakültelerinden biridir. Gönlünüzde hukuk fakültesi eğitimi almak varsa, işte size hayatınızın fırsatı. Şubelerimizden kayıt koşulları, Türk öğrenciler için mevcut olan kontenjanlar, belgelerin hazırlanması, harçlar ve tüm diğer konularda bilgi ile destek ve yardım alabilirsiniz. Mükemmel bir ortamda, elit bir profesör kadrosunda, modern eğitim altyapısı ile, hem teorik hem de pratik eğitim alanlarını kazanarak hukuk fakültesi eğitimi alma şansını yakalayacaksınız. Ukraynalı öğrencilerin yanında, Türk öğrenciler ve birçok farklı ülkeden eğitim yaşıtlarınız ile eğitim alma şansını yakalayacaksınız. Hem mükemmel bir meslek eğitimi alacak, hem de kozmopolit bir ortamda yıllarınızı geçireceksiniz.

Hukuk fakültesi eğitimi, Harkov Karazin Üniversitesi’nde dört yıl sürmektedir. Dört yılın sonunda öğrenciler, mavi diploma özelliğinde hukuk diplomalarını almaktadırlar. Mavi diploma yan Europass diploma tüm Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli olan, kabul edilen bir diplomadır. Bir hukuk mezunu olarak, cebinizde geçerli diplomanızla birçok ülkede, kendinize güvenen şekilde kariyerinize odaklanabilirsiniz. Ülkemizde de hukuk fakültesi diploması geçerlidir. Tanınmaktadır. Dört yıldan önce, hazırlık fakültesi sizleri beklemektedir. Hazırlık sınıfında, bir sene Rusça eğitim dilini öğreneceksiniz. Türk öğrencilerimiz için lisans tamamlama olanağı da sunulmaktadır. Ülkemizde adalet meslek yüksek okulu mezunu iseniz, ön lisans diplomanızı cebinize koyup, hukuk bünyesinde lisans tamamlama olanağından yararlanabilirsiniz.

Harkov Karazin Üniversitesi hukuk fakültesi, Türk öğrenciler için yüksek lisans yani master imkanı da sunmaktadır. Bu şekilde, kendinizi geliştirmek ve birçok hukuk fakültesi mezunundan bir adım önde olmak istiyorsanız, bu fırsatı değerlendirmenizi öneririz. İleri eğitimleri hedefleyen gençlerimiz için doktora imkanları da kesinlikle mükemmeldir. Dünyada gerçekten tanınan üniversitelerinden biri olan Harkov Karazin Üniversitesi’nde doktora eğitimi almak çok önemlidir. Kampus ortamından da memnun kalacaksınız. Tarihi üniversitenin binaları bir müze zenginliğinde olmakla birlikte, modern altyapısı da sürekli olarak yenilenmektedir. Sosyal etkinlikler, spor imkanları, sanat çalışmaları, birçok farklı etkinlik de kampus içinde sizleri bekliyor. Dört dörtlük bir eğitim için bu özel üniversiteyi değerlendirme fırsatını kaçırmayın.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

#ukraynahukuk #ukraynadahukuk #ukraynadalisanstamamlama #ukraynalisanstamamlama #adaletdikeygeçiş #adaletlisanstamamlama #ukraynahukukeğitimi #hukukdikeygeçiş #türkçehukuk #türkçelisanstamamlama #türkçeadaletlisanstamamlama #yurtdışındahukuk #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #harkovkarazinüniversitesi #harkovdaüniversite #ukraynaharkov #harkovüniversiteleri #harkovdaeğitim #karazinüniversitesi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!