Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi

Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi

Ukrayna üniversitelerinde eğitim almak için birçok geçerli neden sayabiliriz. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde Türkçe destekli Rusça eğitim verilmektedir. Dil eğitimini güçlendirmek isteyenler eğitimi İngilizce veya Rusça olarak da alma avantajına sahipler. Yurtdışı eğitimlerinde üç dilde eğitim fırsatı sunan nadir ülkelerden birisi olan Ukrayna üniversiteleri bu nedenle tercih edilen ülkelerin başında yer almaktadır. Ukrayna üniversitelerinde hayal ettiğiniz hukuk bölümünde okumak için üniversite sınavına girmenize veya bazı sınavlardan geçmenize de gerek yok. Çünkü yalnızca lise diploması ve not ortalaması ile ülkede istediğiniz üniversite için kayıt başvurusunda bulunabilirsiniz. Ukrayna üniversitelerinden birçoğu dünya başarılı üniversiteler sıralamasında yer almaktadır. Bu da ülkende eğitime verilen önemi ve eğitim kalitesinin yüksek olmasını ifade etmektedir.

Ekonomik şartlarda Ukrayna üniversiteleri Türkçe hukuk eğitimi almanız için önemli sebepler arasındadır. Yeme, içme, konaklama ve ulaşım ücretlerinin son derece düşük olması öğrencilerinin ekonomik bir eğitim almalarına neden olmaktadır. Rus kültürüne yakınlığı ile bilinen ülkede eğitim ortamı oldukça güvenli ve keyiflidir. Bununla birlikte doğal yaşam ortamında dil eğitimini kısa sürede üst seviyelere çıkarmanız mümkün. Oldukça rövaşta olan >Rusça okullarda da uzman akademisyenler ve profesörler tarafından en pratik şekilde öğretilmektedir. Ulaşım konaklama yerlerinin üniversitelere yakın olması nedeni ile oldukça kolay sağlanmaktadır. En önemlisi ise üniversitelerden alacağınız diplomanın denklik geçerliliğinin olmasıdır.

UKRAYNADA EĞİTİM TÜRKÇE HUKUK

Türk öğrencileri için hukuk bölümünde verilen derslerin Türkçe olması eğitimin kolay ve anlaşılır olması açısından önem arz etmektedir. Harç ücretleri oldukça düşük ve ülkeye gitmek için vize engeli olmaması son derece önemlidir. Tatillerde ve istenilen durumlarda Türkiye’ye veya başka ülkelere gidiş gelişlerde yine aynı kolaylıkta sağlanmaktadır. Bir ülkenin gelişmesinde en önemli unsur hiç şüphesiz eğitimdir. Ukrayna yönetimi de bu yüzden eğitimde her türlü kolaylığı ve kaliteyi ön planda tutmaktadır. Ülkede isterseniz devlet üniversitelerine isterseniz özel üniversitelere hukuk bölümü için kayıt yaptırabilirsiniz. Ülkede eğitim şartları, eğitim ücretleri, konaklama, pasaport, kayıt ve tüm yasal işlemler için profesyonel bir danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı firması tüm bu işlemleri sizin adınıza hallediyor ve kayıt işlemlerini siz gitmeden gerçekleştiriyor. Siz yalnızca valizinizi hazırlayarak direkt okulunuza gidebilirsiniz.

Ukrayna’da eğitim Türkçe hukuk talepleri bu avantajlara bağlı olarak her geçen gün artmaktadır. Uluslararası görev yapan akademisyen ve profesörler sayesinde Avrupa standartlarında eğitim alarak hayallerinizi gerçekleştirme şansına sahipsiniz. Üniversitelerde araştırma merkezleri ve enstitüleri bulunmaktadır. Öğrencilerin kendilerini geliştirmeleri için bu son derece önemli bir hizmettir. Yine üniversitelerde etüt merkezleri ve geniş kampüsler vardır. Yurtlarda ise konfor için gerekli her detay düşünülmüştür. Çamaşırhane, sıcak su ve ferah odalar öğrencilerin rahatlığı için konforlu bir şekilde hazırlanmaktadır. Neden Ukrayna’da üniversite okumalıyım? Sorusuna farklı bir açıdan bakarsak; yurtdışı eğitimlerinin öğrencilere katacağı çok şey var diyebiliriz. Farklı dilleri kendi anavatanında öğrenmek ve farklı kültürlerden insanları tanımak diyebiliriz. Kariyeriniz için son derece önemli olan dil eğitimi ise en az bir dili olmayan öğrencilerin bir işe girmesinin zor olduğu günümüz için en önemli unsurdur diyebiliriz. Avukat, hakim veya savcı gibi prestijli bir mesleğe sahip olmak her öğrencinin hayalidir. Ancak sınav stersi ve yüksek puan uygulaması ile öğrenciler bu hayallerini unutmak zorunda kalabiliyor. Artık hayallerinizi gerçekleştirme zamanı. Yurtdışı eğitimleri sizi korkutmanız. Güvenliğiniz ve kaliteli eğitim talebiniz için bütçenize uygun üniversite için hemen kayıt yaptırabilirsiniz. İlk andan itibaren eurostar eğitim danışmanlığı hep yanınızda olacak.

2 YILLIK ADALET MESLEK YÜKSEK OKULU MEZUNLARI AKTS İLE 3.SINIFTAN EĞİTİME DEVAM EDEBİLMEKTEDİRLER

Hukuk  Fakultesi  2000$
Muhasebe ve Vergi Uygulamaları  2000$
İş Yönetimi ve sigortacılık  2000$
Bankacılık  2000$

 

 

 

 

 

 

 

 

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!