Odessa Humaniter Üniversitesi Diş Hekimliği Lisans Tamamlama

Diş hekimliği alanında en başarılı bireyleri yetiştiren Odessa Hümaniter üniversitesi diş hekimliği lisans tamamlama fırsatından yararlanın ve bakış...

Odessa Humaniter Üniversitesi Diş Hekimliği Lisans Tamamlama Ukrayna Odessa Humaniter üniversitesi ülkemize olan yakınlığı ile Türkiye’den giden birçok öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. İstanbul’dan Ukrayna’ya gerçekleştirilen uçak ile yolculuklar ortalama 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Ukrayna Türkiye vatandaşlarına vize uygulamasını kaldırmıştır. Ayrıca bugün çipli kimlik kartına sahip olan her Türk vatandaşı Ukrayna’ya gezme amaçlı olarak pasaporta ihtiyaç duymadan giriş çıkış yapabilmektedir.

Odessa Hümaniter üniversitesi lisans, lisans tamamlama, yüksek lisans, doktora olanakları sunmaktadır. Bu da öğrenciler için bulunmaz bir fırsat yaratmaktadır. Lise ve önlisans diploması ile başvuru gerçekleştiren herkes bu kaliteli üniversitelerde eğitim hayatlarını başlatabilmekte ve kariyerlerine istedikleri şekilde yön verebilmektedirler. Hedefinin peşinden koşan tüm öğreniciler Ukrayna’da eğitim ile hayal ettikleri diplomaya kavuşabileceklerdir. Odessa Humaniter üniversitesi diş hekimliği bölümünde eğitim görmek isteyen öğrenciler artık hayallerini kolayca gerçekleştirebilecekler. 

İçindekiler

Ukrayna’da Diş Hekimliği:

  Ukrayna’da diş hekimliği eğitimi birçok üniversitenin bünyesinde gerçekleştirilebilmektedir. YGS, LYS ya da DGS gibi sınavlara takılmadan Odessa Humaniter üniversitesinde diş hekimliği eğitimi alabilmektesiniz. İster lise mezunu ol, ister meslek lisesi mezunu burada ki eğitimlerden yararlanma hakkına daima sahipsindir. Ukrayna Odessa Humaniter üniversitesi Diş hekimliğinde öğrencilere Rusça, İngilizce, Ukraynaca eğitim verilmektedir. Üniversite YÖK tarafından tanınmaktadır. Öğrenciler burada eğitimlerini tamamladıklarında hem Türkiye’de hem de Avrupa ülkelerinde çalışabilmektedirler. Ukrayna üniversiteleri Europass mavi diploma vermektedir. Burada görmüş olduğunuz derslerin akredite olarak sayılması mavi diplomanın bizlere sunmuş olduğu avantajlardan yararlanabilir; bu ülkelerde çalışma hayatına dahil olabilirler.

Ukrayna’da Odessa Humaniter üniversitesinde İngilizce ve Rusça diş hekimliği eğitimi alınabilmektedir. İngilizce diş hekimliği okumak isteyen öğrenciler yıllık olarak ortalama 4500-5000$ harç ücreti öderken; Rusça eğitim alacak öğrenciler 3500-4000$ arasında yıllık ödemeler ile eğitimlerini alabilmektedirler. Odessa humaniter üniversitesi diş hekimliği eğitimi almak konusunda öğrencilere olanak sağlamaktadır. YGS-LYS-DGS sınavı şartı da aramamaktadır. Siz de Odessa’da ki üniversitemizde eğitim almayı seçerek dünyanın en prestjili mesleklerinden birine sahip olabilirsiniz. 

Ukrayna’da diş hekimliği dikey geçiş

  Ülkemizde ağız ve diş sağlığı, diş teknisyenliği, diş protez teknolojisi gibi 2 yıllık Önlisans eğitimleri bulunmaktadır. Bu bölümler diş hekimliğine dikey geçiş olanağı sunmamaktadır. Tamamen ara elaman yetiştirmek için açılmışlardır.

Diş hekimliğine hiçbir şart altında Türkiye’de lisans tamamlama eğitimi almak mümkün değildir. Bu bölümlerden mezun olan öğrenciler Ukrayna’da diş hekimliğine lisans tamamlama yapabilmektedirler.

Görmüş oldukları derslerden muaf olabilen tüm öğrenciler sene kaybı yaşamadan diş hekimliği fakültesinden mezun olabilmektedirler. Üniversitede Bologna sistemi uygulanmaktadır. Uluslararası Lizbon anlaşmasına imzası bulunan ülkelerden olan Ukrayna öğrencilerimiz için önemli bir eğitim fırsatı yaratmaktadır.

Üniversitemizde diş hekimliği lisans eğitimleri 4500$’dır. Kaliteli, uygulama ağırlıklı bir eğitim alacak; sene kaybetmeden üniversiteden mezun olacaksın. Hedefinizde diş hekimliği varsa en doğru yerdesiniz. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim. Sizi geleceğin diş hekimleri arasına alalım. Hedefinizi 12’den vurmanızı sağlayacak kaliteli eğitim sizi Avrupa’nın bu güzel ülkesi Ukrayna’da bekliyor.

Hayallerinize kavuşmak istiyorsanız en doğru yerdesiniz. Odessa Humaniter üniversitesi sizin için geleceği inşa ediyor.  Yurtdışında bulunmaz bir eğitim fırsatı. Siz de artık bir diş hekimi olabilme şansına sahipsiniz. Yeter ki hayal edin ve hayallerinize doğru harekete geçin. Adım adım ilerlediğinizde her şeyin tahmin ettiğinizden çok 

Odessa Humaniter üniversitesi bölüm ve fiyatları listesi

   Odessa Humaniter Üniversitesinde yıllık harç ücretleri oldukça uygundur.  Dünyada ki birçok üniversite ile kıyaslandığında bütçeyi zorlamadığı görülmektedir. Aileleri ve öğrencilerin maddi güçlüklerle karşı karşıya bırakmadan eğitim almasına olanak sağlayan bir üniversitedir. Üniversitede Diş Hekimliği eğitimi 4500$’dır.

Eczacılık Eğitimi 4000$, Psikoloji eğitimi 3500$’dır. Lisans bölümleri Rusça ve İngilizcedir. Köklü bir geçmişe sahip olan Humaniter üniversitesinde birçok farklı bölümde eğitim verilmektedir.  Öğrenci odaklı eğitim veren akademisyenler burada yer almaktadırlar. Öğrenciler tam donanımlı olarak mezun olmaktadırlar. Avrupa üniversiteler birliğine üye bir üniversite olmakla tanınmaktadır.

Ekonomi, işletme, Matematik, Mekanik, Uluslararası Ekonomik İlişkiler, Mikrobiyoloji, Biyoloji, Kimya, Hukuk, gazetecilik, Siyasal, Coğrafya, Felsefe, Rus dili, İngiliz dili, Doğu dilleri, Arap dili, Türk Dili, Fars dili, pedegoji, medya, kamera, film tasarım, televizyon, denetim ve muhasebe gibi birçok alanda eğitim alınabilmektedir.

Rusça bölümler 2150$’dır. İngilizce bölümler ise ortalama 2250$ ile 2850$ arasında değişen harç ücretlerine sahiptir.  Dünyada ki birçok üniversitenin altında rakamlara burada eğitim alabilirsiniz. Aile bütçenizi sarsmadan okumanın tek yolu Ukrayna’dan geçiyor. Sende hemen başvurunu gerçekleştir ve Ukrayna’da eğitim başvurunu gerçekleştir.

Birbirinden farklı bölüm seçenekleri ile bu üniversite tam sizin ihtiyaçlarınıza cevap verecek niteliktedir. Köklü bir üniversitede kaliteli bir eğitim almak şimdi senin elinde. Hayallerin gerçek olsun istiyorsan en doğru adres ekonomik yıllık harç ücretleri ile Odessa Humaniter Üniversitesinde seni bekliyor. 

Kayıt için gerekli belgeleri

  Odessa Humaniter Üniversitesinde öğrenci olmak istiyorsanız lise diploması ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca lisede eğitim almış olduğunuz dersleri ve notları gösteren belge, kimlik fotokopisi, uluslararası doğum belgesi, nüfus kayıt örneği, sabıka kaydı, arka fonu beyaz fotoğraf gibi bazı evrakların hazır edilmesi gerekmektedir. Önlisans mezunu olan öğrenciler ise Önlisans diplomaları, Önlisans ders notlarını gösterir transkript, ders içerikleri de hazır edilecek evraklar arasında yer almaktadır.

Evraklar birkaç gün içerisinde rahatlıkla hazırlanabilmektedir. Diş hekimliğine lisans tamamlamak isteyen öğrenciler Önlisans ve lisans için saydığımız belgeleri bir araya getirerek başvurularını tamamlayabileceklerdir.

Evrakları doğru ve eksiksiz hazırlayabilmek için uzman danışmanlarımız ile iletişime geçebilir; takıldığınız tüm konularda bizden bilgi alabilirsiniz. Yepyeni bir gelecek için evraklarınızı hemen hazırlayın, diş hekimliği öğrencileri arasında ki yerinizi hemen ayırtın.  Dikey geçiş olanaklarından yararlanmak için acele edin. Siz de geleceğin diş hekimlerinden biri olabilirsiniz. 

Diş protez teknolojisi dikey geçiş imkanı

   Diş protez teknolojisi öğrencilerine müjdeli haber. Türkiye’de meslek yüksekokulu mezunları arık yurtdışında lisans tamamlayabiliyor. Siz de bölümünüzde eğitim aldığınız dersleri saydıracak ve diş hekimi olma şansına sahip olacaksınız. Yurtdışında eğitim avantajlarından yararlanmak için Ukrayna olanaklarından hemen yararlanmaya başlayın.

Öğrenci odaklı eğitimlerin adresi Ukrayna’da edineceğin bilgi, tecrübe ile mesleğinde en iyi olacak; diğer diş hekimlerinden daha fazla kazanabileceksin. Geleceğin sağlık sektöründe söz sahibi olacak kişiler sizler olacaksınız. YGS-LYS şartı olmadan, DGS sınavı aranmadan üniversitemizde hemen sen de eğitim almaya başlayabilirsin. Odessa bir bilgi ve öğrenme metropolü olarak adlandırılabilir.

Türk öğrencilerin en çok rağbet gösterdiği üniversitede öğrenciler hedeflerine ulaşabilmektedirler. Yenilikçi, lider eğitim sistemi yapısı ile Odessa Humaniter üniversitesi öğrenciler en iyi şekilde geleceğe hazırlamaktadır. Uzman eğitimci kadrosu ile öğrencilerin özgüvenlerini kazanmalarını sağlamaktadır. Kendine güvenmek bir işte başarılı olmanın ilk şartıdır

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!