Neden Harkov Devlet Üniversitesi

Neden Harkov Devlet Üniversitesi

Kaderinizi sınav sistemi ve puan alma olmadan değiştirmenize imkan tanıyan üniversite makul fiyatlar ile eğitim vermeye devam etmektedir.

Neden Harkov Devlet Üniversitesi

Harkov Devlet Üniversitesi olarak size en iyi eğitim imkânlarını sunuyoruz.
YGS / LYS Kaderiniz Olmasın
Birkaç puan eksik aldığınız için istemediğiniz bir bölümde okumaya mahkum olmayın ya da senelerinizi dershanelerde harcamayın. İstediğiniz branşta kaliteli bir eğitim almak bizimle mümkün. Bölümlerimize kayıt olmak şart aranmamaktadır.
Avrupa ve Uluslar arası Denkliği Olan Diploma Alın
Harkov Üniversitesi Ukrayna devlet üniversitesi olarak Avrupa üniversiteler birliği , uluslar arası üniversiteler birliği , bolonya müfredatlı ve akreditasyonlu ve Türkiye Yüksek Öğretim Kurumu Tarafından Diplomaların Denkliği Tanınmaktadır.
Üniversite Eğitimi İçin Servet Harcamayın
Türkiye’de vakıf üniversiteleri ne yazık ki çok pahalı. Oysaki Üniversitemizde senelik 2500 dolar harc ücreti ile uygun yaşam standarları bulunmaktadır .
Yurtdışında Yabancı Dille Eğitim Alın
Eğitim dili bütün bölümlerde Rusçadır ’dir. Ek dil olarak İngilizce Dersi Verilmektedir Yabancı dili yeterli olmayanlar için 1 yıllık hazırlık programı da sunulmaktadır. Ayrıca hazırlık eğitimine başlamak için bir şart aranmamaktadır .
Kalacak Yeri Sıkıntı Etmeyin
Aylık 30-150 dolar ödeyerek üniversitenin sağladığı kaliteli konaklama imkanlarından faydalanabilirsiniz. İki kişilik veya tek kişilik odalarda kalabilmektesiniz
Ukrayna’da Üniversite Eğitimi
Ukrayna pek çok dünya çapında saygı gören yüksek öğretim kurumuna sahiptir. Yaşam şartları Türkiye’den gelen bir öğrenci için uygundur.
Neden

  • Modern interaktif eğitim yöntemleri;
  • Çok sayıda yurt dışında saygınlık kazanmış profösör;
  • Bütün kampusta kablosuz internet erişimi;
  • Gelişmiş ar-ge merkezi;
  • 40.000′den fazla kitap içeren üniversite kütüphanesi;
  • Çok kültürlü üniversite ortamı;
  • Engelli öğrenciler için destek;
  • 24 saat güvenli kampüs;
  • Kampüs içinde modern yurtlar.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!